KNDMAX GC155-1 šumeća je moćna i profesionalna malena mašina koja je odlična za entuzijaste vrtovalje ili kao dodatak floti mašina za iznajmljivanje. Ova šumeća će razbiti sve vaše vrtovinske otpadne materije do impresivnih 12cm. Mašina je napravljena sa praktičnim prijenosnim okvirom i velikim točkovima što omogućava lagan manevriranje preko neravne površine. Rotarni dvostruki češlji je pogonski motor snage 15hp na gorivo. Češlji hvataju materijal i vuče ih kroz bubanj, proizvodeći lepe kvadratne šume koje će brzo zareći. Svibajući glavni deo vam omogućava da usmerite otpadnu materiju tamo gde je potrebno. Veliki ulaz omogućava da se uključe zakrivljeni granovi i, u nekim slučajevima, cijele biljke sa malo ili bez pripreme. Ulagajte resurse u KNDMAX 5 INCH GC155-1 šumeću grana i iskusite savršenu kombinaciju snage, pouzdanosti i klasičnog dizajna. Bez obzira jesu li vi profesionalno vrtovalec ili domaćin strastveno posvećen održavanju savršenog vanjskog prostora, ova šumeća grana je savršen alat za jednostavno upravljanje sa potrebama šumeće drveća.
Спецификације
| Модел | ГЦ155-1 |
| Мотор | Једноцилиндрични, четворотактни, ваздушни хлађење |
| Чиста снага | 3600 рпм, 11кВт |
| Макс. -Макс. Дијаметар чипса | 120 мм |
| Тежина | 194кг |
| Внешње димензије | 2600×950×1390 мм |
| Тип горива | Бензин |
| Метода покретања | Мануел/електричка |
| Коласна гума | 16×8-7 |
| Метода сечења | Бубња |
| РПМ колана за резање | 2160 обрнова/мин |
| Број ножева. | 2 × ножеви за летење, 1 фиксирани нож |
| Вожња | Директни погон по појасу / центрифугална спојка |
| Рашипач | Да, да. |
| Раширач | No |
| Препоручено уље | 10В-30 уља (5В-30 препоручује се за хладно време) |
| Система за храњење | Самохрани се |
| Хидрауличко уље и капацитет резервоара за уље | No |
| Величина пакета | 900×770×1230 мм |
| 40ХК КВТ за пртљаг. | 78 комада |
| Нето тежина | 194 кг |
| Брутна тежина | 214 кг |
| Место порекла | Цхиндао, Кина |
| Име бренда | КНДМАКС |
| Сертификација | ЦЕ |
Примене


1. у вези са Квалитет
1 Изаберите материјале високих стандарда
2 Строга контрола производње
3 Добијте једногласне похвале од корисника
2. Уколико је потребно. ТЕХНИЧКА НАПРАВА
1 Брз одговор на техничко питање
2 Брзо истраживање и развој производа
3 Производи прилагођени
4 ОЕМ
3. Уколико је потребно. Брза испорука
1 Додајте оригиналне резервне делове слободно
2 Опремљена високим приборним уређајима
3 Додајте комплетан сет раствора

Јак прах

Једноставна операција

Потпуне спецификације

Широко коришћено

Произвођач

Нега после продаје без бриге
Одговорићемо вам у року од 24 сата, сложене трансакције не више од 48 сати, осим празника. Имамо добро обучено и искусно особље које ће одговорити на сва ваша питања на течном енглеском језику.
Имамо разне дробовице за расцепљање, дробовице за распијање и мини-пуштачице.
Ми смо професионални произвођач, можемо произвести прилагођене производе према захтевима купаца. Дакле, ми прихватамо ОЕМ или ОДМ наруџбине и можемо вам помоћи да дизајнирате и ставите у производ.
Стандардни датум испоруке је 45 дана након примања депозита.
Прво ћемо вам помоћи да изаберете производе и да потврдите количину производа. Након потврде понуде цене, направићемо ПИ за вас за унапред. Урадићемо производњу чим добијемо плаћање.
Индустријски парк Јанџиалинг, Јимо Дистрикт, Цхиндао, провинција Шандун, Кина
Добродошли ваше истраживање, одговорићемо вам у року од 12 сати након што добијемо е-маил
Ауторско право © Цхиндао Кндмакс Машинерс Цо, Лтд. Сва права задржана