ХЦД500ФЛ 10ХП Самопоточни Цроулер Мини Трик Стварањем Употребе 500 кг Хидраулички Траке Дампер са кадицом
Опис
Све-терен пчелији путник, пчелији путник замењује традиционално ходање на тркалима са гуменим тракама,велики капацитет ношења,јако држење и ниска бука, истовремено, уређај за ходање пчелијег типа повећава површину контакта између машине и земље, Конкретна величина се може прилагодити према вашим потребама. Силна носачка способност, јака способност пењања, једноставна операција и погодно одржавање.
Спецификације
| Модел | ХЦД500ФЛ |
| Мотор | Једноцилиндрични, четворотактни, ваздушни хлађење, 10 КС |
| Предавање | Хидраулични |
| Мануел/електричка | Електрични |
| Тежина | 424кг |
| Капацитет за оптерећење | 500кг |
| Величина коша | 1080×640×600 мм |
| Величина гуме / ширина траке | 180 мм |
| ПРИНЦИЈА | Хидраулични |
| Брзина | Продвижна брзина: 0-3.5 км/ч, Обратна брзина: 0-2.5 км/ч |
| Препоручено уље | 10В-30 уља (5В-30 препоручује се за хладно време) |
| Тип горива | Бензин |
| Хидрауличко уље и капацитет резервоара за уље | Н46,19Л |
| Величина пакета | 1710×770×1290 мм |
| 40ХК КВТ за пртљаг. | 42ПЦС |
| Нето тежина | 424 кг |
| Брутна тежина | 444 кг |
| Место порекла | Цхиндао, Кина |
| Име бренда | КНДМАКС |
| Сертификација | ЦЕ |


хидраулична канта за употребу у затвореном или спољном простору, а његова компактна величина ће омогућити пролаз кроз врата / приколке малог од 29 инча, пружајући одличан капацитет оптерећења и продуктивност. Овај мини камион за бацање има електромагнетни систем кочнице, који може значајно смањити хабање система јер није потребан физички контакт који би створио тријање између компоненти. За њега се не траже скоро никакви трошкови одржавања. Има унапред и уназад преносе и може се окретати 360 степени. Удобна за употребу у уским подручјима.
Спецификације
| Модел | ED500H |
| Мотор | 1000 Вт |
| Батерије | 48В 32Ах Безастопна батерија од оловне киселине |
| Тежина | 225 кг |
| Капацитет за оптерећење | 500кг |
| Величина коша | 1300×680×500 мм |
| Величина гуме / ширина траке | Предњи 6.50-8, Задни 5.00-6 |
| ПРИНЦИЈА | Хидраулични |
| Брзина напред | 1:0-2 км/ч |
| 2:0-4,4 км/ч | |
| 3:0-5.1 км/ч | |
| Завршна брзина | 0-2 км/ч |
| Масло за пренос | 80W-90 |
| Радно време | 8-10 сати |
| Време пуњења | 6-7 сати |
| Хидрауличко уље и капацитет резервоара за уље | Н46,4Л |
| Величина пакета | 1430×770×865 мм |
| 40ХК КВТ за пртљаг. | 72ПЦС |
| Нето тежина | 225 кг |
| Брутна тежина | 245 кг |


Додатке за думпер:




Предности
1. у вези са Квалитет
1 Изаберите материјале високих стандарда
2 Строга контрола производње
3 Добијте једногласне похвале од корисника
2. Уколико је потребно. ТЕХНИЧКА НАПРАВА
1 Брз одговор на техничко питање
2 Брзо истраживање и развој производа
3 Производи прилагођени
4 ОЕМ
3. Уколико је потребно. Брза испорука
1 Додајте оригиналне резервне делове слободно
2 Опремљена високим приборним уређајима
3 Додајте комплетан сет раствора
Често постављене питања
1. Постављање Колико дуго можемо добити повратне информације након што пошаљемо истрагу?
Одговорићемо вам у року од 24 сата, сложене трансакције не више од 48 сати, осим празника.
Имамо добро обучено и искусно особље које ће одговорити на сва ваша питања на течном енглеском језику.
2. Постављање Који производ можете понудити?
Имамо разне дробовице за расцепљање, дробовице за распијање и мини-пуштачице.
3. Уколико је потребно. Можете ли да производите производе на прилагођавање?
Ми смо професионални произвођач, можемо произвести прилагођене производе према захтевима купаца.
Дакле, ми прихватамо ОЕМ или ОДМ наруџбине и можемо вам помоћи да дизајнирате и ставите у производ.
4. Постављање Колико дуго је твоја водећа?
Стандардни датум испоруке је 45 дана након примања депозита.
5. Постављање Како да се обратите на наређење?
Прво ћемо вам помоћи да изаберете производе и потврдите количину производа.
Након потврде понуде цене, направићемо ПИ за вас за авансно плаћање.
Урадићемо производњу чим добијемо плаћање.
6. Уколико је потребно. Како гарантовати квалитет својих роба?
Наш производни процес производа је процес контроле квалитета производа, од прихватање сировине до паковања производа и инспекције, то је цео процес контроле управљања. Излазни производи ће бити 100% потпуно инспекциони у складу са стандардима. Истраживање и развој новог производа се спроводи под испитивањем умора и деструктивним испитивањем у складу са стандардним захтевима, производња у количини се верификује након мале производње и мале пробног продаје у складу са дозволама за безбедност.
7. Како се носити са неисправним?
Прво, наши производи се производе у строгом систему контроле квалитета и дефектна стопа ће бити мања од 0,1%.
Друго, током гаранционог периода, послаћемо нову машину са новом наручењем за малу количину.
За дефектне производе у серији, ми ћемо их поправити и поново вам послати или можемо разговарати о решењу укључујући поновно позивање
према стварној ситуацији.
8. Уколико је потребно Да ли нудите гаранцију за производе?
Да, нудимо 1 годину гаранције на наше различите производе.
9. Како да нам испоручите робу?
Ми ћемо испоручити производе у луку Цхиндао, наш експедитор ће испоручити производе на одређено место према
захтеви клијената.
десет. На шта се ваши производи углавном извозе?
Наши производи се углавном извозе у Северну Америку, Европу, Јапан, Јужну Кореју, Тајланд и друге 22 земље и регије.
11. Могу ли постати ваш дистрибутер у мом региону?
Зависи од земље из које сте. Молимо вас контактирајте нас када желите да будете наш дистрибутер.
Након што постанете наш дистрибутер, заштитити ћемо ваше продајне просторе, идеје дизајна и све ваше приватне информације.
12.К : Која је унутрашња запремина у литрима?
А: Т он ХЦД500 и ХЦД500ФЛ имају капацитет од 262 литра .
13. К :Да ли постоје камиони са погонским силом или само бензински мини-димер од 6,5 КС? Посебно, електронски мини-дамер треба да буде опремљен погоном на сва четири тока.
А: Једини мини-думпер са погонским погоном на четири точка је MD250, који се покреће бензинским мотором од 6,5 КС. Мини-дампер ЕД500 и ЕД500Х су електрични са погон на два предња точка, а ХЦД500 и ХЦД500ФЛ су потпуно хидраулични мини-дампер. Електрични мини-дампер са погонским погоном на сва четири тока су у развоју.
14. П: Које је капуње које може да пређе ваш камион?
А: Сви камиони са пустошном теретком имају угао пењања од 20°
15. П: Опишите систем кочнице
А: Кочнице камиона за гумирање HCD500 и HCD500FL постижу се самозачињивањем хидрауличког система.
16. П: Да ли 9ХП бензински камион и електронски камион укључују даљинске контроле?
А: Ни један нема даљинско управљање. .