То је првокласна шредер. Захваљујући својој чврстој и стабилној конструкцији, то је посебно чврст уређај и погодан је и за комерцијалну употребу.
Моћни бензински мотор од 15 КС даје вам потпуну независност од електричне мреже тако да се шредер може користити чак и на удаљеним местима.
Гравитациони клиз за нагиб лако храни резење треве, гране, грмље, компост и било који други остатак који треба да се одбаци. Издржљиво сечеће сече дуго остаје оштро, али се може и преврнути када га треба заменити.
Спецификације
| Модел | ПГЦ155 |
| Мотор | Једноцилиндрични, четворотактни, ваздушни хлађење |
| Чиста снага | 3600 рпм, 11кВт |
| Макс. -Макс. Дијаметар чипса | 120 мм |
| Тежина | 179 кг |
| Внешње димензије | 2470×735×1415 мм |
| Тип горива | Бензин |
| Метода покретања | Мануел/електричка |
| Коласна гума | 13×5-6 |
| Метода сечења | Бубња |
| РПМ колана за резање | 2160 обрнова/мин |
| Број ножева. | 2 × ножеви за летење, 1 фиксирани нож |
| Вожња | Директни погон по појасу / центрифугална спојка |
| Рашипач | Да, да. |
| Раширач | No |
| Препоручено уље | 10В-30 уља (5В-30 препоручује се за хладно време) |
| Система за храњење | Самохрани се |
| Хидрауличко уље и капацитет резервоара за уље | No |
| Величина пакета | 1300×770×1130 мм |
| 40ХК КВТ за пртљаг. | 54ПЦС |
| Нето тежина | 179 кг |
| Брутна тежина | 199 кг |
| Место порекла | Цхиндао, Кина |
| Име бренда | КНДМАКС |
| Сертификација | ЦЕ |


1. у вези са Квалитет
1 Изаберите материјале високих стандарда
2 Строга контрола производње
3 Добијте једногласне похвале од корисника
2. Уколико је потребно. ТЕХНИЧКА НАПРАВА
1 Брз одговор на техничко питање
2 Брзо истраживање и развој производа
3 Производи прилагођени
4 ОЕМ
3. Уколико је потребно. Брза испорука
1 Додајте оригиналне резервне делове слободно
2 Опремљена високим приборним уређајима
3 Додајте комплетан сет раствора

Јак прах

Једноставна операција

Потпуне спецификације

Широко коришћено

Произвођач

Нега после продаје без бриге
Одговорићемо вам у року од 24 сата, сложене трансакције не више од 48 сати, осим празника. Имамо добро обучено и искусно особље које ће одговорити на сва ваша питања на течном енглеском језику.
Имамо разне дробовице за расцепљање, дробовице за распијање и мини-пуштачице.
Ми смо професионални произвођач, можемо произвести прилагођене производе према захтевима купаца. Дакле, ми прихватамо ОЕМ или ОДМ наруџбине и можемо вам помоћи да дизајнирате и ставите у производ.
Стандардни датум испоруке је 45 дана након примања депозита.
Прво ћемо вам помоћи да изаберете производе и да потврдите количину производа. Након потврде понуде цене, направићемо ПИ за вас за унапред. Урадићемо производњу чим добијемо плаћање.
Индустријски парк Јанџиалинг, Јимо Дистрикт, Цхиндао, провинција Шандун, Кина
0086-18853225852
Ауторско право © Цхиндао КНДМАКС Машинерство Цо., Лтд | Политике приватности